درباره ما

موسسه مهاجران راه فردا

موسسه مهاجران راه فردا با توجه به اشتیاق و علاقه و تقاضای وافر و روز افزون دانشجویان و خانواده هایشان به مهاجرت تحصیلی و ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر خارج از کشور، از سال ۱۳۸۰ پا به عرصه اخذ پذیرش تحصیلی تخصصی دانشجویان و به ویژه دانشجویانی با رزومه ضعیف و تهی و فارغ التحصیلان دانشگاه های کم اعتبار، برای دانشگاه های معتبر چهار کشور ایالات متحده آمریکا، کانادا، استرالیا و نیوزلند نهاد.

استفاده و بهره مندی و تعامل و همکاری مستقیم و مستمر و تنگاتنگ و پویا با تیم اساتید و اعضای هیئت علمی بسیار سرشناس و برجسته و متنفذ دانشگاه های معتبر این کشورها و حذف واسطه ها، فعالیت در همه رشته ها و گرایش ها ‌و سنین و مقاطع تحصیلی، دور زدن آزمون دشوار GRE، اخذ بورسیه های کامل و کمک هزینه های هنگفت و چشمگیر و قابل ملاحظه تحصیلی معاف از مالیات همراه با ویزای کار، معافیت از تودیع وثایق سنگین و ارائه انواع و اقسام گواهی نامه های تمکن بانکی به سفارت ها همراه با حذف مصاحبه و هزینه های دفتری مربوط به سفارت ها، از دیگر شاخص ها و مزایا و خدمات کم نظیر و درخشان و ارزشمند و فوق العاده موسسه ماست.

با موسسه مهاجران راه فردا حتما و مطمئنا به رویاها و آرزوهایتان دست خواهید یافت و دروازه های ظاهرا دست نیافتنی دانشگاه های معتبر جهان بر روی شما گشوده و به دستان شما فتح خواهد شد. مهاجران، این راه فردای شماست.