قوانین و مقررات موسسه مهاجران راه فردا

 

 1. کلیه فعالیت‌های موسسه مهاجران راه فردا مبتنی بر قوانین و مقررات داخلی و بین المللی انجام و صورت می‌ پذیرد.
 2.  تیم تحقیق و توسعه موسسه مهاجران راه فردا با در اختیار داشتن کارشناسان و متخصصین مرتبط با حوزه خدمات بین المللی، اطلاعات و دانش دقیق به کاربران خود ارائه می دهد. بدیهی است که در بیشتر موارد، فهم قوانین و مقررات داخلی و بین المللی به تنهایی امری دشوار است که نیازمند تفسیر و توضیح می باشد و موسسه مهاجران راه فردا براساس دانش حقوقی و تجربیات عملی و آرای متخصصین خود این قوانین و مقررات را به صورت عامیانه و ساده در وب سایت خود گردآوری و ارائه کرده است.
 3.  توجه داشته باشید اطلاعات و محتواهایی که ارائه می‌شود به صورت کلی بوده و چنانچه شخصی خود راساً از این اطلاعات برای پیشبرد امور شخصی خود استفاده نماید، هیچگونه مسئولیتی متوجه موسسه مهاجران راه فردا نخواهد بود.
 4.  ارائه راهکار در زمینه خدمات بین المللی می‌بایست شخصی و موردی باشد تا احتمال حصول نتیجه بیشتر شود.
 5. موسسه مهاجران راه فردا یک تیم دانش بنیان بین المللی است و خدمات خود را به صورت وکالتی ارائه می‌نماید.
 6. طبق قانون، تعهد وکیل به وسیله است و نه به نتیجه؛ بنابراین، با وجود این که موسسه مهاجران راه فردا تمام تلاش خود را در جهت حصول نتیجه انجام می‌دهد، اما هیچگونه تضمین قطعی برای حصول نتیجه به مشتریان و متقاضیان و مراجعین و کاربران خود ارائه نمی‌ نماید.
 7.  موسسه مهاجران راه فردا برای انجام خدمات بین المللی مندرج در وب سایت خود تعهداتی بیش تر از یک وکیل طبق قانون مدنی چه به صورت کمی و چه به صورت کیفی نخواهد داشت. همچنین، اطلاعاتی که موسسه مهاجران راه فردا ارائه می‌نماید، صرفاً دیدگاه نظری و عملی خود است و نافی دیدگاه‌های دیگر نمی‌باشد.
 8. موسسه مهاجران راه فردا ممکن است برای ارتباط با مشتریان و متقاضیان و مراجعین و کاربران، بهینه سازی خدمات و محصولات وب سایت و همچنین در زمینه بازاریابی، از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی جشنواره‌ها، رویدادها، خدمات، محصولات، اخبار و غیره برای اعضای سایت پیامک یا ایمیل ارسال نماید.
 9.  عدم اقدام جهت لغو، به منزله‌ موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب هرگونه حق اعتراض می‌باشد.
 10. مهم است توجه داشته باشید که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا، برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند.
 11.  موسسه مهاجران راه فردا هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر این که با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌ صلاح قرار دهد.
 12.  در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای موسسه مهاجران راه فردا وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمناً حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
 13.  اطلاعاتی که کاربران در پنل کاربری خود اظهار کرده و ثبت می کنند، مبنای ارتباط موسسه مهاجران راه فردا با ایشان است و بدیهی است که مسئولیت صحت و تایید آن با کاربران محترم می باشد. ممکن است در صورت ناقص بودن اطلاعات، روند انجام پشتیبانی متوقف شود و یا موسسه مهاجران راه فردا سعی در برقراری ارتباط با کاربر از طرق دیگر بنماید.
 14.  توجه داشته باشید نقد و نظراتی که کاربران در وب سایت ارسال می‌کنند، می تواند توسط موسسه مهاجران راه فردا ویرایش شود و کاربر حق اعتراض را از خود سلب می‌نماید. ضمناً، ارسال هرگونه محتوای مجرمانه حق برخورد قانونی را برای موسسه مهاجران راه فردا ایجاد می کند.
 15.  مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده و کاربر حق هر گونه ادعا علیه موسسه مهاجران راه فردا را از خود سلب می‌کند.
 16. کلیه مبالغ دریافتی بابت حق مشاوره یا پشتیبانی، انجام انواع و اقسام حوالجات ارزی و ریالی، بیعانه و پیش پرداخت و غیره مطلقاً به هیچ وجه به مشتریان و متقاضیان و مراجعین و کاربران محترم مسترد نمی گردد و هرگز عودت داده نمی شود و در این خصوص مشتریان و متقاضیان و مراجعین و کاربران محترم حق هر گونه ادعا و اعتراض و مطالبه و پیگیری علیه موسسه مهاجران راه فردا را برای همیشه از خود سلب می نمایند.
 17. عدم مطالعه و اطلاع و ناآگاهی از قوانین و مقررات موسسه مهاجران راه فراد هرگز و هرگز مطلقاً به هیچ وجه رافع مسئولیت و تعهد مشتریان و متقاضیان و مراجعین و کاربران محترم نبوده، نیست و نخواهد بود.

 

قوانین و مقررات مربوط به مشاهده و استفاده از محتوا

 

 1.  افشا یا انتشار اطلاعات کاربران دیگر و یا استفاده از اطلاعات آن ها برای اهداف مذهبی، تجاری، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و غیره ممنوع می‌باشد.
 2.  استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در کسب و کار، درج بی مورد عکس صورت اشخاص و یا استفاده از عکس کودکان ممنوع می‌باشد.
 3.  ثبت هرنوع آگهی و خبرپراکنی مذهبی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی که جنبه تجاری نداشته باشد، ممنوع می‌باشد.

قوانین و مقررات مربوط به درج نظر در بخش نظرات کاربران

 

 1. نوشتن نظرات با زبان فارسی.
 2.  انتخاب عنوان‌های مناسب.
 3.  اظهار نظر در مورد معایب و مزایای کسب و کارها، ویدئو ها و غیره بلامانع است، اما مبالغه و بزرگ نمایی خلاف قوانین و مقررات می‌باشد.
 4.  از نوشتن مطالب غیر ضروری تا حد امکان خودداری فرمایید.
 5. سوالات و درخواست‌های خود را در بخش تماس با ما مطرح فرمایید.
 6. کاربران ارسال کننده نظر موظفند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگران خودداری نمایند.
 7. با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن، نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت کنیم و تا جای ممکن از قرار دادن هرگونه لینک، درج ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی در قسمت نظرات خودداری نماییم.
 8. تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با خدمت مورد نظر باشند؛ لذا، بحث‌های متفرقه و غیرمرتبط با خدمت را مطرح نفرمایید.
 9.  کاربران می توانند نقد خود به هر بخش را در قسمت مربوطه اعلام کنند؛ لذا، هیچگونه نقدی را درباره سایت یا خدمات آن در قسمت نظرات ننویسید.
 10.  از درج مسایلی که از آن اطمینان ندارید، شامل شایعات یا اطلاعات دیگر درباره محتوای سایت خودداری فرمایید.
 11.  بهتر است مطالبی را در بخش نظرات ثبت کنید که برای بازدید کنندگان مفید باشد؛ لذا، از بیان هرگونه مطالب شخصی و غیر ضروری و همچنین جملاتی که از ادبیات محاوره‌ای استفاده می‌شود، خودداری فرمایید.